Kontakt

EURO-BUD INWESTYCJE Sp. z o.o.

ul. Kleeberga 2
07-410 Ostrołęka

Mazowieckie, Polska

 

+48. 29 694 42 66
+48. 502 546 836

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://eu-inwestycje.pl

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO

Ogólna klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EURO-BUD INWESTYCJE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrołęce (07-410), ul. Kleeberga 2, tel. 29 694 42 66.
  2. kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania oferty/ realizacji umowy/ świadczenie usług oferowanych przez EURO-BUD INWESTYCJE sp. z o.o. na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą inne podmioty zewnętrzne, w tym w szczególności podmioty takie jak banki, podmioty świadczące usługi informatyczne, prawne, audytowe, firmy transportowe, firmy serwisowe (w związku z realizacją umowy czy świadczonymi usługami).
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat licząc od roku następnego
  6. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest warunkiem otrzymania oferty/zawarcia umowy/świadczenia usług, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować nie uzyskaniem oferty/nie podpisaniem umowy/ nie wykonaniem usługi.